Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O společnosti > Výrobní program

Výrobní program

Výrobní program

Komplexní výrobní program

Široký záběr výrobního programu patří mezi základní charakteristiky podniku. Pro naše zákazníky pravidelně vyrábíme několik set typů produktů. Klíčové skupiny výrobků se každoročně navyšují co do objemu i diverzity dílů. Prohlédněte si příklady našich výrobků. 

Výrobní program

Špičkové technologie

Elektrorozvaděče

Elektrorozvaděče

Prakticky nepřetržitou výrobu představují elektrorozvaděče určené pro dřevozpracující stroje koncernu Homag Group. Do těchto svařovaných a montážních sestav vstupují díly, které procházejí prakticky všemi operacemi ve výrobním procesu. Na elektrorozvaděče jsou z hlediska kvality kladeny vysoké požadavky na celkový design, tvarové přesnosti a úroveň těsnosti. Vysoká míra funkční těsnosti je pravidelně potvrzována laboratorní zkouškou a související certifikací. 

Ovládací panely

Ovládací panely a otočná ramena jsou další typickou skupinou dílů dodávanou pravidelně k finální montáži strojů Homag Group. Důraz je kladen na přesnost operací obrábění na funkčních částech sestav a precizní montáž. 

Ovladací panely

Automatizace výroby

Odsávací systémy

Odsávací systémy

Prvky odsávacích systémů slouží v dřevoobráběcích strojích nejčastěji k odvodu třísky a pilin. Vyžadují vysokou přesnost svařování specifických tvarových sestav. 

Krytování

Označení Light Fabrication je společné pro Cateprillar, Unac i Hamm. Jedná se zpravidla o krytování z tenkých plechů, které je často vysoce pohledové na konečném výrobku. Kromě rozměrové přesnosti je u nich proto kladen mimořádný důraz na bezchybnou povrchovou úpravu. 

Krytování

Kontrola kvality

olejové nádrže

Olejové nádrže

Olejové nádrže jsou jedny z typických dílů dodávaných pro stavební stroje Hamm. Mimořádné požadavky jsou kladeny na těsnost nádrže a svarových spojů, která je ověřována na každém vyrobeném kusu zkouškou těsnosti. 

Schody a toolboxy

Mimo krytování jsou především pro společnost Caterpillar vyráběny ve velkých objemech schody, nášlapy a boxy na nářadí, které musejí splňovat mimořádné požadavky na kvalitu svarových spojů i povrchovou úpravu. Pro stavební stroje jsou vyráběny další vysoce funkční produkty, jako jsou konstrukce pro ustavení palivových a chladicích systémů.

schody